листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираниот консолидиран Биланс на успех 01.01-30.09.2020 година


Образложение кон неревидираниот консолидиран Биланс на успех 01.01-30.09.2020 година.doc

Објавено на: 13.11.2020 15:30:26
Документ БР.: DOC_10191-700/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации