листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за свикување на Вонредно собрание на акционери


Javen povik 2020 Vonredno sobranie.doc

Објавено на: 17.11.2020 14:10:01
Документ БР.: DOC_10109-143/2020
Урнек: Јавен повик за собрание