листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Витаминка АД објавува информација за откуп на сопствени акции.


Izvestuvanje za otkup na sopstveni akcii 19.11.2020.docx

Објавено на: 19.11.2020 14:30:38
Документ БР.: DOC_12291-33/2020
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции