листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Одлука за избор на лице за контакт со инвестиции за Витаминка АД


Odluka za izbor na lice za kontakt so investitori.pdf

Објавено на: 19.11.2020 14:30:38
Документ БР.: DOC_10191-707/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации