листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај за 2019 година

Консолидиран ревизорски извештај за 2019 година


13.Ревизорски Извештај за 2019.pdf
14.Консолидиран Ревизорски Извештај за 2019.pdf

Објавено на: 20.11.2020 09:07:43
Документ БР.: DOC_12304-99/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи