листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Откуп на сопствени акци на ЗК Пелагонија ад Битола 


Откуп на сопствени акции.docx

Објавено на: 27.11.2020 09:20:46
Документ БР.: DOC_12291-34/2020
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции