листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки


Одлука за одоб на работата на членовите на О.Д. 2017 25.02.2021.docx
Одлука за усвој. изв.за извршена рев.на фин. извештај 2018 25.02.2021.docx
Одлука za назначување на овластен ревизор 2018 25.02.2021.docx

Објавено на: 02.12.2020 14:06:35
Документ БР.: DOC_13285-200/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери