листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Odluka za izbor na clen na NO

Odluka za odobruvanje na zdelki so zainteresirani strani


ODLUKA za izbor na clen na NO.PDF
ODLUKA za odobruvanje na zdelki so zainteresirano strani.PDF

Објавено на: 03.12.2020 08:40:36
Документ БР.: DOC_12283-145/2020
Урнек: Други одлуки од собрание