листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 

Односи со инвеститори

Ирена Каневче
Телефон: (02) 3168-324
Факс: (02) 3111-037;(02) 3213-225
e-mail: investor.relations@kb.com.mk

 


Одлука за назначување на лице одговорно за односи со инвеститори.pdf

Објавено на: 07.12.2020 15:31:02
Документ БР.: DOC_10191-718/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации