листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

ВитаминкаАД Прилеп информира за откуп на сопствени акции.


Izvestuvanje za otkup na sopstveni akcii 04.12.2020.docx

Објавено на: 09.12.2020 09:28:52
Документ БР.: DOC_12291-35/2020
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции