листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

                 

ОДЛУКА ЗА НАЗНАЧУВАЊЕ НА  ЛИЦЕ ЗА КОНТАКТ СО ИНВЕСТИТОРИ ОД ТЕХНОКОМЕРЦ АД -СКОПЈЕ


одлука.pdf

Објавено на: 09.12.2020 14:12:35
Документ БР.: DOC_10191-720/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации