листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Извештај за одобрување на зделка со заинтересирана страна


5.3. FZC Izv. za raz. uv.-2020 (Autosaved).pdf

Објавено на: 10.12.2020 14:10:36
Документ БР.: DOC_13285-201/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери