Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Мегупериодиски финансиски извештај 31.10.2020г.


RI Agroplod AD 31.10.2020 ds.pdf

Објавено на: 11.12.2020 14:10:25
Документ БР.: DOC_12304-100/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи