листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од собрание на акционери одржано на ден 18.12.2020


Одлука за одобрување на голема зделка пдф.pdf
Одлука за одбрување на зделка со заинтересирана страна пдф.pdf

Објавено на: 18.12.2020 15:37:45
Документ БР.: DOC_12283-147/2020
Урнек: Други одлуки од собрание