листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Зделка со заинтересирана страна:

Известување за зделка со заинтересирана страна


Известување за зделка со заинтересирана страна.pdf

Објавено на: 18.12.2020 15:37:53
Документ БР.: DOC_26453-18/2020
Урнек: Зделка со заинтересирана страна