листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Ви доставуваме Јавен повик за презакажано годишно Собрание на акционери на РЖ УСЛУГИ АД Скопје


Javen povik za prezakazano Godisno sobranie 22.12.2020.pdf

Објавено на: 22.12.2020 14:10:30
Документ БР.: DOC_10109-149/2020
Урнек: Јавен повик за собрание