листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Одлука од АД Раде Кончар-Апаратна техника-Скопје за назначување на лице за контакт со инвеститори


Одлука за назначување на лице за контакт со инвеститори.pdf

Објавено на: 29.12.2020 14:15:57
Документ БР.: DOC_10191-746/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации