листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Лице за контакт со инвеститори:


Одлука за назначување лице овластено за контакт со инвеститори во ТТК Банка АД Скопје.PDF

Објавено на: 30.12.2020 14:05:35
Документ БР.: DOC_10191-752/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации