листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Лице за контакт со инвеститори: Мирјана Таневска Ефремова

Телефон: +389 2 3292-776

E-mail: mirjana.tanevska@makedonijaturist.com.mk

 


Одлука за назначување на лице овластено за контакт со инвеститори.pdf

Објавено на: 05.01.2021 14:53:25
Документ БР.: DOC_10191-3/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации