листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Факом АД Скопје, известува дека за лице овластено за контакт со инвеститори е назначена Виолета Цветковска, телефон за контакт 070-400-543 и email адреса

violeta.cvetkovska@fakom.com.mk

 


Одлука за назначување на контакт лице со инвеститорите.pdf

Објавено на: 14.01.2021 09:45:09
Документ БР.: DOC_10191-20/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации