листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - одлуки за Собрание на акционери 08.02.2021


Предлог-одлука измена на Статут.docx
Извештај за зделка со заинтересирана страна.pdf

Објавено на: 15.01.2021 15:38:32
Документ БР.: DOC_13285-2/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери