листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Објавување во врска со капиталот на Макпетрол АД.pdf

Објавено на: 20.01.2021 15:30:18
Документ БР.: DOC_10191-34/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации