листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог- Барање Орка Холдинг 


Предлог- Барање Орка Холдинг.pdf

Објавено на: 21.01.2021 08:06:26
Документ БР.: DOC_13285-3/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери