листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Одлука за назначување на лице овластено за контакт со инвеститори од Тутунски комбинат АД Прилеп


Odluka za naznacuvanje na lice ovlasteno za kontakt so investitori.pdf

Објавено на: 22.01.2021 14:10:03
Документ БР.: DOC_10191-42/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации