листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 35 став (1) алинеја 7 од Правилата за котација го објавуваме следново:

.


Известување за судска постапка _ Стопанска банка АД - Скопје _ 22.01.2021.pdf

Објавено на: 22.01.2021 14:10:03
Документ БР.: DOC_26451-0/2021
Урнек: Судски постапки