листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - Барање од Цветан Панделески 


Предлог- Барање Цветан Панделески.pdf

Објавено на: 25.01.2021 08:21:33
Документ БР.: DOC_13285-4/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери