листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Зделка со заинтересирана страна:

Известување за реализирани зделки со заинтересирани страни за 2020 год.


Известување за зделка со заинтересирана странаMalina.doc
Известување за зделка со заинтересирана странаАгроЕли.doc

Објавено на: 25.01.2021 14:10:37
Документ БР.: DOC_26453-0/2021
Урнек: Зделка со заинтересирана страна