листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 

Комерцијална банка АД Скопје го објавува неревидираниот (неконсолидиран) финансиски извештај за периодот 01.01. – 31.12 2020 година.

 


Банки - 12 - месечно известување - Посебен.xls

Објавено на: 28.01.2021 15:00:37
Документ БР.: DOC_26445-1/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.