листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 

Комерцијална банка АД Скопје ги објавува Коментарите на неревидираниот (консолидиран и неконсолидиран) Биланс на успех и Биланс на состојба  за периодот 01.01- 31.12 2020 година.

 


Коментар на неревидиран (неконсолидиран) Биланс на успех и Биланс на состојба - 2020.12.31.pdf
Коментар на неревидиран (консолидиран) Биланс на успех и Биланс на состојба - 2020.12.31.pdf

Објавено на: 28.01.2021 15:00:53
Документ БР.: DOC_10191-82/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации