листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Повторно Ревидиран дневен ред за Собрание на акционери на ЗК Пелагонија ад Битола 


Повторно Ревидиран дневен ред за Собрание на акционери на ЗК Пелагонија ад Битола.doc

Објавено на: 29.01.2021 08:52:59
Документ БР.: DOC_10109-2/2021
Урнек: Јавен повик за собрание