листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Податоци на кандидати за Одбор на директори на ЗК Пелагонија ад Битола 


Податоци - кандидат за О.Д .- Георгиев Александар.docx
Податоци - кандидат за О.Д .- Поповски Александар.docx
CV - Popovski Aleksandar - angliski jazik . ..docx

Објавено на: 29.01.2021 08:53:06
Документ БР.: DOC_13285-5/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери