листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за промена на сопственост на акции


Izvestuvanje za promena na sopstvenos na akcii.docx

Објавено на: 29.01.2021 15:03:08
Документ БР.: DOC_10191-98/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации