листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЛБ Банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за период 01.01.-31.12.2020


Неревидирани финансиски извештаи - НЛБ Банка АД Скопје - 31.12.2020.xls

Објавено на: 29.01.2021 15:32:08
Документ БР.: DOC_26445-3/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.