листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар на неревидирани финансиски извештаи на НЛБ Банка АД Скопје за период 01.01.-31.12.2020 година


Анализа на финансиските резултати НЛБ Банка АД Скопје 01.01.-31.12.2020.pdf

Објавено на: 29.01.2021 15:32:11
Документ БР.: DOC_10191-104/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации