листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Ovlasteno lice za kontakt so investitori

Slavica Miseska Stojanovska

e- mail slavica.m@zitopolog.com.mk

044/339-880


odluka za naznacuvanje na lice za kontakt so investitori.pdf

Објавено на: 03.02.2021 14:33:40
Документ БР.: DOC_10191-114/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации