листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварените финансиски резултати на УНИ Банка АД Скопје за период 01.01-31.12.2020г.


Образложение за финансиските резултати на УНИБанка 01 01-31.12.2020.docx

Објавено на: 05.02.2021 14:10:29
Документ БР.: DOC_10191-115/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации