листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за вонредно Собрание на акционери


Javen povik za Vonredno sobranie 2021.doc

Објавено на: 09.02.2021 09:46:13
Документ БР.: DOC_10109-3/2021
Урнек: Јавен повик за собрание