листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуга за задолжување на Друштвото, заложување на недвижен и подвижен имот и обезбедување со меници

 


Предлог Одлука за задолжув. заложување на недвижен и имот и обезбедување со меници.doc

Објавено на: 10.02.2021 14:18:09
Документ БР.: DOC_13285-6/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери