листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Објава за измена на „Календарот на настани во 2021 година на Макпетрол АД“.pdf

Објавено на: 19.02.2021 15:02:55
Документ БР.: DOC_10191-137/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации