листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Извештај за промена на сопственост


Извештај за промена на сопственост.docx

Објавено на: 19.02.2021 15:30:05
Документ БР.: DOC_10191-138/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации