листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлука - финансиски план за 2021


finansiski plan 2021god za usvojuvanje.pdf

Објавено на: 26.02.2021 08:44:43
Документ БР.: DOC_13285-12/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери