листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно глава 6 од Правилата за котација ги објавуваме Неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01-31.12.2020 година за Димко Митрев а.д. Велес


fin.izv.od 01.01.do 31.12.2020 pdf.xls

Објавено на: 26.02.2021 14:05:52
Документ БР.: DOC_26445-29/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.