листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Образложение на промените во финансискиот резултат на Оилко 01.01-31.12.2020 .pdf

Објавено на: 26.02.2021 14:05:52
Документ БР.: DOC_10191-174/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации