листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2020год. до 31.12.2020год.


Obrazlozenie 31.12.20.doc

Објавено на: 01.03.2021 14:10:17
Документ БР.: DOC_10191-213/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации