листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи  од 01.01. -31.12.2020 година за Либерти АД Скопје


Годишно известување-трговски друштва-природа на трошоци-Либерти АД Скопје 2020.xlsx

Објавено на: 01.03.2021 15:25:36
Документ БР.: DOC_26445-78/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.