листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај за работењето на Макстил А.Д за периодот јануари-декември 2020


Образложение на остварените резултати 2020 Берза.docx

Објавено на: 01.03.2021 15:44:52
Документ БР.: DOC_10191-230/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации