листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за пролонгирано доставување на неревидиран финансиски извештај за период 01.01.2020-31.12.2020


Известување за пролонгирано доставување на неревидиран финансиски извештај 01.01.2020-31.12.2020.docx

Објавено на: 02.03.2021 09:53:51
Документ БР.: DOC_10191-232/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации