листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираниот консолидиран и посебен биланс на успех 01.01-31.12.2020


Obrazlozenie_Bilans na uspeh_01.01-31.12.2020.pdf

Објавено на: 04.03.2021 15:44:03
Документ БР.: DOC_10191-234/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации