листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Поединечни неревидирани финансиски извештаи 01.01.2020 - 31.12.2020


12M- poedinecen 01.01.2020 - 31.12.2020.xls

Објавено на: 05.03.2021 14:04:51
Документ БР.: DOC_26445-86/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.