листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на неревидираните финансиски извештаи на Факом АД Скопје за 2020 година


Образложение на неконсолидирани неревидирани финансиски извештаи за 2020 год.doc

Објавено на: 11.03.2021 08:30:12
Документ БР.: DOC_10191-241/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации